Tak naprawdę możemy tylko spekulować, co planuje światowa diva, ponieważ show jest bardzo pilnie strzeżoną tajemnicą. I nic nie wskazuje na to, by przed występem miało się to zmienić. Wiemy jednak, że słynąca z zamiłowania do perfekcji Beyonce pracuje nad nim każdego dnia po ni mniej, ni więcej niż 11 godzin.

W ogromnym studio wynajętym w Los Angeles towarzyszą jej zarówno tancerze, producenci, jak i choreografowie oraz technicy. Wszystko po to, aby to, co pokaże światu podczas jednego z najbardziej znanych festiwali świata, było naprawdę spektakularne i zapamiętane na długo. Całej ekipy pracującej nad występem strzeże bacznie siedmiu ochroniarzy, tak więc nie ma najmniejszych szans, byśmy wcześniej dowiedzieli się czegokolwiek.

Możemy jednak z przypuszczać, granicząc z pewnością, że duża część show, jakie piosenkarka zaprezentuje na festiwalu Coachella, zostanie pokazane także podczas koncertu w Polsce. Przypomnijmy w tym miejscu, że Beyonce odwiedzi nasz kraj już w czerwcu w ramach trasy koncertowej, jaką prowadzi wraz ze swoim mężem, muzykiem Jay’em Z. Tak, więc jeśli chwilowo nie planujecie się wybierać na kultową Coachellę, to możecie zobaczyć swoją ulubioną wokalistkę w Warszawie na Stadionie Narodowym. Na ostatnie wolne bilety podobno można jeszcze zapolować. Tak więc zapraszamy.

(MM / fot. By Concert - Praca własna, CC BY 3.0)