Wokalistka przyznaje się w tekście, że w przeszłości ceniła kobiety w swoim otoczeniu oraz poza nim głównie za wygląd zewnętrzny. Tym samym różnorodne przymioty związane z charakterem czy inteligencją nie miały dla niej większego znaczenia. Podobnie sprawa miała się z hartem ducha i walecznością niektórych kobiet.

Nie było to dla niej ważne, ale jest w tej chwili. Jak widać, z biegiem lat zorientowała się, że wygląd to nie wszystko, poza tym ma on to do siebie, że przemija wraz z wiekiem. W nagraniu, które Madonna opublikowała na Instagramie, widzimy niemal trupiobladą wokalistkę z ustami w kolorze krwistej czerwieni i czarnych okularach. W następujących po sobie zdaniach Madonna przeprasza za to, że wcześniej mówiła do napotykanych na swej drodze kobiet, że są ładne, zanim powiedziała, że są odważne lub inteligentne.

Uważa także że niewłaściwe jest stawianie urody na pierwszym miejscu, ponieważ jest to coś, z czym każdy z nas się urodził i na co nie ma wpływu. To po prostu zbiór cech, które każdy posiada i błędem jest uważać, że to jedyny powód do dumy. Madonna dodaje, że w tej chwili będzie raczej podkreślała odwagę i siłę napotykanych kobiet, choć nie będzie to umniejszało ich urody. Błędem jest jednak uważać, że gwiazda wymyśliła te słowa sama. Pochodzą one z wiersza Rupi Kaur pochodzącej z Indii kanadyjskiej poetki. Wiersz znaleźć można w zbiorze „Mleko i miód”.

(MM / Fot. By Lauren Holley, @graphiknation - Flickr, CC BY-SA 2.0)