Warto się pospieszyć, bo koncert odbędzie się już 9 maja 2017 roku w Zielonej Górze w Filharmonii Zielonogórskiej. Koncert zagra Ray Wilson, gwiazda zespołu Genesis i zaśpiewa najpopularniejsze ich utwory.

Ray Wilson koncerty w 2016, 2017


Polska jest ostatnim punktem na trasie koncertowej Raya Wilsona w 2017r. Oprócz naszego kraju, zatrzymał się również w Niemczech, Holandii, Austrii oraz Szwajcarii. Wspólnie z muzykiem wystąpi pięcioosobowy zespół.
Podczas koncertu będzie można usłyszeć takie przeboje jak: „Mama”, „Land of Confusion”, „Congo”, „Follow you follow me” czy „Jesus he knows me” oraz najnowsze kompozycje Raya Wilsona.

Ray Wilson Classics


W zeszłym roku wokalista nagrał dwa albumy: akustyczny “Song for a friend” oraz drugi “Makes me think of home”, utrzymany w bardziej elektrycznym, rockowym brzmieniu. Na pierwszym krążku znalazły się poruszające, intymne utwory, które ukazują liryczną stronę artysty. Natomiast drugi album pokazuje, że artysta nie boi się eksperymentować ani tworzyć kompozycji z wieloma instrumentami.
„Classic Rock Magazin“ wyróżnił Raya Wilsona jako najwybitniejszego kompozytora, wokalistę i twórcę tekstów w Wielkiej Brytanii. To nie jedyny powód, aby kupić bilet na koncert. Jego utwory od lat zdobywają szczyty list przebojów. Koncert będzie niezapomnianym wydarzeniem, z pewnością nie tylko dla jego fanów.Fot. By Paulae (Own work) [CC BY 3.0 ], via Wikimedia Commons, Redakcja Redakcja wydarzeń kulturalnych - Wrocław